Aktualności

Boldrew ponownie wśród naszych sponsorów
04.12.2019

Producent maszyn i narzędzi do obróbki drewna, firma Boldrew w przeszłości była już w gronie sponsorów naszego klubu. Teraz ponownie będzie wspierać BM Slam Stal. Właścicielom firmy, Dariuszowi i Dawidowi Gabrysiom dziękujemy za zaufanie i wkład w funkcjonowanie naszego klubu. 

Firma Boldrew na rynku działa od 1989 roku. Boldrew to producent maszyn i narzędzi do obróbki drewna. Firma działa na rynkach całego świata. Do tej pory wyprodukowała ponad trzy tysiące urządzeń dla swoich odbiorców.

Właściciele firmy Boldrew, Panowie DariuszDawid Gabrysowie postanowili w jeszcze większym wymiarze wspierać BM Slam Stal. To nas niezmiernie cieszy, potwierdzając, że droga, którą podąża nasz klub jest właściwa.

Dziękujemy za wsparcie i zaufanie! Ponownie więc gramy razem!

Boldrew – producent maszyn dla tartacznictwa

63-520 Grabów nad Prosną, Bobrowniki 70

tel./fax.: 62 730 60 16, 600 644 435

Adres email: boldrew@wp.pl

http://boldrew.pl/