Aktualności

Rusza 5. edycja akcji Żółto-niebieskich Święty Mikołaj
05.12.2019

Już po raz kolejny z Klubem Kibica organizujemy świąteczną akcję. Rusza więc V edycja akcji żółto-niebieskich Święty Mikołąj. Tym razem wspólnie z naszymi kibicami postanowiliśmy wspomóc mieszkańców Domu Chłopaków w Broniszewicach, który prowadzony jest przez Siostry Dominikanki. Akcja prowadzona będzie głównie podczas dwóch grudniowych, domowych spotkań ligowych ze Śląskiem Wrocław i Anwilem Włocławek. Zapraszamy do udziału!

Dom Chłopaków w Broniszewicach prowadzony jest on przez Siostry Dominikanki, a obecnie przebywa w nim ponad 50 mieszkańców. Są to chłopcy w różnym wieku i z różnym stopniem niesprawności intelektualnej i fizycznej.

Zbiórkę będziemy prowadzili na dwóch najbliższych domowych spotkaniach, czyli meczach ze Śląskiem Wrocław (06.12) oraz Anwilem Włocławek (21.12). Zbieramy przede wszystkim artykuły chemiczne oraz słodycze. Oprócz tego przed wejściem na trybuny znajdować się będą osoby ze specjalnie przygotowanymi puszkami, a zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na najpotrzebniejsze rzeczy wskazane przez osoby prowadzące placówkę.

Poprzednie edycje były bardzo udane i pokazały, że kibice naszej ,,stalówki” to ludzie o ogromnych sercach. Mamy nadzieję, że w tym roku również nie zawiedziecie i pomożecie, tym razem chłopakom przebywającym w Broniszewicach.

Więcej informacji na temat placówki, którą postanowiliśmy w tym roku wesprzeć znajdziecie na Dom Chłopaków w Broniszewicach oraz na stronie internetowej https://domchlopakow.pl/