Aktualności

Spółka ,,Bilans” naszym nowym sponsorem!
12.12.2019

Mamy dla Was kolejną bardzo dobrą wiadomość. Do grona naszych sponsorów dołącza bowiem Spółka ,,Bilans”. Jest to firma posiadająca swoją siedzibę w Ostrowie Wielkopolskim. ,,Bilans” to firma posiadające bogate, blisko 30-letnie doświadczenie, a także dużą renomę na rynku. Witamy w naszym koszykarskim gronie. Państwa za to zachęcamy do korzystania z bogatej oferty naszego sponsora.

Poznaj naszego sponsora:

W 1992 roku została powołana Spółka „Bilans” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Ostrowie Wielkopolskim, będąca aktualnie komplementariuszem spółki komandytowej.

Przy badaniu sprawozdań korzystamy z ponad 20-letniego doświadczenia. W trakcie całego okresu działalności łącznie przez nasze Spółki zostało przeprowadzonych ponad 1850 badań.

Oferowane przez nas usługi świadczymy na najwyższym poziomie w oparciu o standardy krajowe i międzynarodowe. Specjalizujemy się w badaniach małych i średnich jednostek do 1000 osób, jednak przeprowadzaliśmy również badania w znacznie większych jednostkach. Przeprowadzamy badania sprawozdań jednostkowych i skonsolidowanych. Nasze 20-letnie doświadczenie pozwala nam stwierdzić, iż posiadamy doświadczenie w badaniu jednostek o różnym rodzaju własności oraz profilu działalności. Usługi wykonywaliśmy dla przedsiębiorstw z branży budowlanej, developerskiej, produkcji przemysłowej, handlowej i spożywczej, jak również spółek komunalnych.

Przeprowadzany przez nas audyt obejmuje wszystkie istotne pozycje bilansowe, w tym ustalenie prawidłowości zobowiązań podatkowych.

W ramach innych czynności rewizji finansowej wykonujemy usługi poświadczające (wydajemy opinię), których obowiązek wynika z kodeksu spółek handlowych, przepisów unijnych itp.

Do usług tych należy między innymi badanie planów przekształcenia, wycena aportu, wycena akcji przy ich przymusowym wykupie, wycena znaku towarowego, prawidłowość wydatków przy dotacjach z funduszy unijnych i inne. Opracowaliśmy opinie na zlecenie policji, prokuratury lub sądu. Na życzenie klienta świadczymy usługi doradcze w zakresie sprawozdawczości czy też polityki rachunkowości.

Przedmiotem działalności spółki jest:

1. badanie sprawozdań finansowych;

2. usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych i podatkowych;

3. doradztwo podatkowe;

4. prowadzenie postępowania upadłościowego lub likwidacyjnego;

5. działalność wydawnicza lub szkoleniowa w zakresie rachunkowości, rewizji finansowej i podatków;

6. wykonywanie ekspertyz lub opinii ekonomiczno – finansowych;

7. świadczenie usług atestacyjnych, doradztwa lub zarządzania, wymagających posiadania wiedzy z dziedziny rachunkowości lub rewizji finansowej;

8. świadczenie usług przewidzianych standardami rewizji finansowej, a także innych usług zastrzeżonych w odrębnych przepisach do wykonywania przez biegłych rewidentów

Dane do kontaktu:

“BILANS” Sp. z o.o. Sp. k.

www.twojbilans.pl

ul. Wrocławska 77

63-400 Ostrów Wlkp.

tel: +48 (62) 736-43-25