Cenna wygrana drugoligowców. Kapitalny mecz Wojciechowskiego
15.12.2019

W sobotę na zakończenie I rundy tegorocznych rozgrywek w II lidze, nasz zespół podejmował Roben Gimbasket Wrocław. Dla obu drużyn był to niezwykle ważny pojedynek. Emocji więc nie brakowało. Po ostatnim gwizdku w dobrych nastrojach byli podopieczni trenera Kaspra Smektały, którzy zwyciężyli 86:75.

W I połowie gra była zacięta i wyrównana. Po 20 minutach prowadziliśmy 43:40. Po zmianie stron podopieczni trenera Kaspra Smektały uzyskali przewagę i sięgnęli po cenne zwycięstwo 86:75. Znakomite spotkanie rozegrał Łukasz Wojciechowski, który zanotował triple double. Zdobył 18 punktów. Miał też 12 asyst i 11 zbiórek!