Aktualności

Graj razem z nami. Repliki strojów meczowych czekają na Was
08.01.2020

Dołącz do naszej drużyny. Zamów replikę ligowego stroju BM Slam Stal i stwórz swoją, wyjątkową koszulkę naszej ,,Stalówki”.

Każdy z Was może spersonalizować swoją koszulkę, wybierając nie tylko odpowiedni dla siebie numer na niej, ale także umieszczając na niej swoje nazwisko, lub pseudonim, bądź też zupełnie coś innego. Oczywiście, można dokonać zakupu samej koszulki, lub też samych spodenek, ale oczywiście jednocześnie całego zestawu. Dostępna kolorystyka, to strój biały (domowy), lub niebieski (wyjazdowy). Producentem sprzętu jest nasz partner techniczny, firma Spalding.

W jaki sposób można więc nabyć replikę oficjalnego stroju BM Slam Stal? Zamówienia można składać w siedzibie naszego klubu przy Kusocińskiego 1. Biuro klubu jest czynne codziennie w godzinach od 9:00 do 17:00. Ponadto, w dniach meczowych zamówienia będą przyjmowane w hali.

Replika koszulki ligowej BM Slam Stal w sezonie 2019/2020 kosztuje 190 złotych, natomiast replika spodenek wiąże się z wydatkiem 140 złotych. Czas realizacji zamówienia u naszego partnera technicznego, to okres około 3-4 tygodni.