Aktualności

Oglądaj naszą klubową telewizję. W sobotę wiele ciekawych materiałów
10.01.2020

W sobotę rozpoczynamy rundę rewanżową tegorocznego sezonu zasadniczego na parkietach Energa Basket Ligi. W Bydgoszczy zmierzymy się z zespołem Enea Astorią. Emocji w tym pojedynku z pewnością więc nie zabraknie. W sobotę, tradycyjnie, zapraszamy do oglądania naszej klubowej telewizji. O godzinie 16:45 rozpoczniemy studio zapowiadające spotkanie, w którym zaprezentujemy wiele ciekawych materiałów. Będzie więc rozmowa z Darnellem Jacksonem. O pozyskaniu tego zawodnika mówić będzie też trener Łukasz Majewski. Po zakończeniu spotkania, około godziny 19:30 rozpoczniemy za to program na żywo, w którym podsumujemy i ocenimy spotkanie z bydgoskim zespołem. Zapraszamy. To wszystko tylko w BM Slam Stal TV!

Oglądaj studio przed meczem Enea Astoria Bydgoszcz – BM Slam Stal:

Oglądaj studio po meczu Enea Astoria Bydgoszcz – BM Slam Stal: