Aktualności

Gościniec Pępowo dołączył do grona sponsorów klubu
15.01.2020

Jeśli cenisz typową staropolską kuchnię, szukasz miejsca na niezwykłą uroczystość lub po prostu chcesz spędzić miło czas i wypocząć, to idealnym miejscem będzie Gościniec Pępowo, który dołączył właśnie do grona naszych sponsorów. Gościniec zlokalizowany jest w Pępowie – na trasie Leszno – Ostrów Wielkopolski. Witamy w gronie sponsorów ,,Stalówki”.

Poznajcie naszego sponsora:

Gościniec Pępowo (dawniej Restauracja Włościanka) jest firmą rodzinną oferującą usługi z zakresu gastronomii i hotelarstwa. Historia tego miejsca sięga 1998 roku. Prowadzony przez nas Gościniec to doskonałe miejsce zarówno do zjedzenia codziennych posiłków, jak i do zorganizowania wesela, przyjęć pierwszokomunijnych, urodzin, spotkań biznesowych i wielu innych uroczystości.

Oferujemy także bazę noclegową dla gości organizowanych przez nas uroczystości, turystów i pracowników firm inwestujących w naszym regionie. Do dyspozycji naszych gości jest również bar restauracyjny, sklep i duży parking.

Młoda kadra zarządzająca wspierana doświadczeniem poprzedniego właściciela, ciągłe inwestowanie w rodzinny biznes i przyjazna atmosfera dają naszym Klientom gwarancję satysfakcji z wyboru Gościńca Pępowo.

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej oraz zapoznania się z bogatą ofertą Gościńca Pępowo:

http://www.gosciniec-pepowo.pl

Dane kontaktowe:

Gościniec Pępowo

63-830 Pępowo

ul. Powstańców Wlkp. 27

Telefon: 65 573 63 18

Fax: 65 572 78 55

Telefon kom.: 722 161 951

E-mail: biuro@gosciniec-pepowo.pl