Aktualności

Sitodruk wspiera ,,Stalówkę”
25.01.2020

Z dużym zadowoleniem chcemy poinformować, że do grona firm, które wspierają nasz klub dołącza ponownie Sitodruk. To firma z dużą renomą, działająca na rynku od 25 lat. Jarosław Sikora, właściciel firmy jest dużym sympatykiem sportu. Dziękujemy więc za wsparcie i pomoc. Witamy w BM Slam Stal!

Poznajcie firmę Sitodruk:

Jesteśmy firmą działającą na polskim rynku od 1995 roku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży jesteśmy w stanie zaoferować Państwu kompleksową obsługę, od projektu aż po druk.

Wykonujemy różnego rodzaju naklejki, szyldy, reklamy, wydruki wielkoformatowe, tabliczki informacyjne itp. Drukujemy i nadrukowujemy między innymi na foliach samoprzylepnych, tworzywach sztucznych, tkaninach (koszulki, czapki, odzież robocza itp.), opakowaniach, pudełkach, kartonach. Na życzenie klienta wycianmy litery i dowolne kształty z folii.

Zmieniające się zapotrzebowanie na rynku spowodowały, że nasza firma wyszła na przeciw potrzebom klientów i rozszerzyła swoje usługi nie tylko w branży poligraficznej, ale także przemysłowej. Wprowadziliśmy w ostatnim czasie usługę w zakresie spawalnictwa MIG/MAG oraz TIG. Następstwem tego było poszerzenie naszej działalności o lakierowanie zarówno proszkowo jak i natryskowo. W połowie 2018 roku powiększyliśmy nasz park maszyn o nowy laser do cięcia metali metodą FIBER i giętarkę elementów metalowych 3D.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Drukarnia – poligrafia

sitodruk/tampodruk

druk wielka i małoformatowy

naklejki/etykiety

pieczątki

tabliczki informacyjne

litery przestrzenne

gadżety reklamowe

reklamy wizualne

grawerowanie laserowe

Zakład mechaniczny

cięcie laserem

cięcie elementów metalowych

spawalnia MIG/MAG i TIG

lakiernia proszkowa/natryskowa

frezowanie i cięcie CNC

Stolarnia

frezowanie i cięcie CNC

oklejanie i klejenia

lakiernia

Zakład i siedziba firmy:

Parczew 28

53-405 Sierszewice

Telefon: 697 256 545

Email: sitodruk.biuro@wp.pl

Biuro handlowe:

ul. Dąbrowskiego 1

63-400 Ostrów Wielkopolski

Telefon:. 781 824 771

Email: sitodruk.biuro@wp.pl

Strona internetowa:

https://www.sitodruk-sikora.pl