Aktualności

Weekend ze ,,Stalówką”
14.02.2020

W rozgrywkach Energa Basket Ligi mamy obecnie przerwę. W pełni znajduje się za to sezon w II lidze oraz w rozgrywkach młodzieżowych. W sobotę nasze zespoły czekają mecze na wyjeździe. Drugoligowa drużyna rezerw wystąpi we Wrocławiu.

W sobotni wieczór podopieczni trenera Kaspra Smektały zagrają we Wrocławiu z tamtejszym Hes BasketBall. W I rundzie wrocławianie po dramatycznej końcówce zwyciężyli w Ostrowie Wielkopolskim 89:84. Teraz więc żółto-niebiescy myślą o rewanżu. Hes zajmuje aktualnie 8 miejsce w ligowej tabeli. W dorobku wrocławian jest 8 wygranych, przy 12 porażkach. Nasza drużyna ma za to na koncie 5 wygranych i 13 porażek. Początek meczu we Wrocławiu w sobotę o godzinie 19:45.

W sobotę wyjazdowe mecze czekają nasze drużyny młodzieżowe. W Rawiczu zagra drużyna U13 prowadzona przez trenera Marcina Pławuckiego, tymczasem do Poznania na starcie z Pyrą wybierają się młodzi koszykarze w kategorii U11. To jeszcze nie koniec weekendowych meczów z udziałem ,,Stalowców”. Na niedzielę bowiem zaplanowany jest mecz w kategorii U16. Zespół trenera Kaspra Smektały podejmować będzie Basketball Club Sieraków. Początek o godzinie 15:00 w hali Szkoły Podstawowej numer 11. Zapraszamy!