Aktualności

Marzec ze ,,Stalówką”. Pięć meczów przed nami
02.03.2020

Rozpoczynamy przedostatni miesiąc sezonu zasadniczego na parkietach Energa Basket Ligi. W marcu nasz zespół rozegra pięć ligowych spotkań. Przed nami wyjazdy do Starogardu Gdańskiego, Sopotu i Wrocławia. W ostrowskiej hali podejmować będziemy drużyny ze Stargardu i Gliwic. Będzie się działo!

Kolejny miesiąc tegorocznych rozgrywek Energa Basket Ligi rozpoczynamy już w środę. 4 marca czeka nas wyjazdowy mecz z walczącą o utrzymanie Polpharmą Starogard Gdański. Bardzo ciekawie zapowiada się mecz zaplanowany na czwartkowy wieczór, 12 marca. Wtedy we własnej hali podejmować będziemy PGE Spójnię Stargard, której szkoleniowcem jest Jacek Winnicki. W stargardzkim zespole występuje także Mateusz Kostrzewski, który z naszym zespołem wywalczył dwa medale mistrzostw Polski oraz zwyciężył w Pucharze Polski. Początek meczu z PGE Spójnią zaplanowano na godzinę 20:30.

We wtorek, 17 marca zawitamy do Sopotu, gdzie zmierzymy się z tamtejszym Treflem. Kilka dni później, w niedzielę, 22 marca u siebie zmierzymy się z GTK Gliwice, tymczasem marzec zakończymy szlagierowo zapowiadającym się spotkaniem we Wrocławiu. Mecze ,,Stalówki” ze Śląskiem zawsze cieszą się dużym zainteresowaniem. Nie inaczej będzie i tym razem. Mecz z WKS-em odbędzie się w stolicy Dolnego Śląska w niedzielę, 29 marca.

Terminarz marcowych meczów BM Slam Stal:

4.03 – Polpharma Starogard Gdański (wyjazd)

12.03 – PGE Spójnia Stargard (dom)

17.03 – Trefl Sopot (wyjazd)

22.03 – GTK Gliwice (dom)

29.03 – Śląsk Wrocław (wyjazd)

Marzec ze ,,Stalówką”