Aktualności

Oglądaj nasze programy na żywo. Będzie dużo ciekawego
03.03.2020

Rozgrywki Energa Basket Ligi z udziałem naszej drużyny nie zwalniają tempa. Nie opadły jeszcze emocje po piątkowym sukcesie nad Asseco Arką Gdynia, tymczasem już środę, 4 marca czeka nas wyjazdowe starcie w Starogardzie Gdańskim z tamtejszą Polpharmą. To oznacza, że w środę zapraszamy Was do naszej klubowej telewizji, w której znajdziecie dwa programy na żywo. W środę o godzinie 18:00 rozpoczniemy program zapowiadający rywalizację w Starogardzie Gdańskim. Po zakończeniu meczu, około godziny 21:15 rozpocznie się studio podsumowujące rywalizację obu ekip. To wszystko znajdziecie tylko u nas, w klubowej telewizji BM Slam Stal TV.

Oglądaj studio przed meczem Polpharma Starogard Gdański – BM Slam Stal, początek o godzinie 18:00 w środę, 4 marca:

Oglądaj studio po meczu Polpharma Starogard Gdański – BM Slam Stal, początek o godzinie 21:15 w środę, 4 marca: