Aktualności

Gra II liga. W niedzielę ostatni mecz w roli gospodarza
06.03.2020

W niedzielę naszych drugoligowców czeka mecz XXIII kolejki w grupie D II ligi. Podopieczni trenera Kaspra Smektały we własnej hali podejmować będą Dijo Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie. To ostatni występ ,,Stalówki” u siebie w rundzie zasadniczej. Początek meczu zaplanowano na godzinę 18:00.

Do zakończenia rundy zasadniczej w II lidze pozostały już tylko dwie kolejki spotkań. Wciąż trwa walka o ósme, ostatnie premiowane awansem do play off miejsce. Na dziś szanse gry w najważniejszej części rozgrywek ma jeszcze pięć drużyn z miejsc od 8 do 12. W tym gronie jest także nasz zespół.

Po 8 wygranych mają na koncie drużyny HES-a Wrocław oraz AZS-u Basket Nysa. 7 spotkań wygrały dotąd zespoły KKS-u Tarnowskie Góry, BM Slam Stal oraz Ogniwa Szczecin.

Wszystko więc jeszcze może się zdarzyć. Ostrowianom pozostały jeszcze do rozegrania dwa mecze. W najbliższą niedzielę zespół BM Slam Stal zmierzy się z Dijo Polkąty Maximus Kąty Wrocławskiej, natomiast w środę, 18 marca drużynę czeka wyjazdowy mecz we Wrocławiu z tamtejszym Gimbasketem.

Niedzielny mecz z Dijo Polkąty Maximus rozgrywany będzie oczywiście w hali Szkoły Podstawowej numer 11. Początek o godzinie 18:00. Wstęp na mecz jest wolny.

Rywal BM Slam Stal należy do czołowych zespołów w grupie D. Aktualnie z dorobkiem 14 wygranych i 8 porażek zajmuje 4 miejsce w tabeli. W I rundzie zwyciężył u siebie 105:90. Teraz nasi zawodnicy zapowiadają rewanż. Zapowiada się ciekawe widowisko, na które gorąco zapraszamy!