Aktualności

,,Żołnierz” w akcji. Bezlitosny dla rywali
06.03.2020

Zwycięski mecz w Starogardzie Gdańskim był także popisem w wykonaniu Przemysława Żołnierewicza. Zawodnik naszej drużyny był bezlitosny dla rywali. Zakończył spotkanie z dorobkiem 24 punktów. – Czułem się dzisiaj bardzo dobrze. Cieszy mój występ, ale oczywiście najbardziej cieszy sukces naszej drużyny. To jest najważniejsze – podkreśla ,,Żółnierz”, który w środowy wieczór był nie do zatrzymania.

Środowy dorobek Przemysława Żołnierewicza to: 24 zdobyte punkty, 29 spędzonych minut na parkiecie, 9 zbiórek, 5 asyst i 4 przechwyty. ,,Żołnierz” trafił tego dnia 10 z 13 rzutów z gry. W II połowie zanotował również efektowny blok. Przemek już tradycyjnie grał z wielką energią. Był niemal wszędzie na parkiecie. Rywale nie mieli żadnego sposobu na jego zatrzymanie. W ofensywie wykorzystywał swoje świetne warunki fizyczne. Kilka razy, grając tyłem do kosza bezlitośnie ogrywał Daniela Gołębiowskiego.

W całym sezonie Przemysław Żołnierewicz jest trzecim strzelcem drużyny. Zdobywa średnio 11,7 pkt. w każdym ligowym występie. Do tego dorzuca: 5,4 zbiórki i 3,1 asysty.

Zobaczcie, jak grał Przemysław Żołnierewicz: