Aktualności

Drugoligowy sezon w ocenie
23.04.2020

Mamy dla Was podsumowanie naszych debiutanckich występów na drugoligowych parkietach.  Korzystając z okazji dziękujemy wszystkim za wsparcie i pomoc w realizacji tego projektu. Tego słowa kierujemy w stronę władz naszego miasta na czele z Prezydent Ostrowa Wielkopolskiego Beata Klimek. Dziękujemy również Grupie Kapitałowej Centrum Rozwoju Komunalnego z prezesem Bartosz Ziółkowskim. Występów w II lidze nie byłoby bez finansowego wsparcia firmy Zakłady Mięsne BM Kobylin oraz pozostałych naszych sponsorów. Grę w II lidze wspierało również Starostwo Powiatowe wraz ze starostą Paweł Rajskim. Dziękujemy bardzo!

Podziękowania również dla kibiców, którzy bardzo licznie pojawiali się na trybunach ostrowskiej ,,Jedenastki,, w której czuliśmy się świetnie – to zasługa dyrekcji Szkoły Podstawowej numer 11 oraz całej obsługi tego obiektu.

No i podziękowania dla trenera Kasper Smektała i jego podopiecznych. Za bardzo dobrą współpracę dziękujemy też UKS Kaspro na czele ze Sławomir Tyburcy oraz trenerem Andrzej Suski

Miłego oglądania!

Tak graliśmy w II lidze: