Aktualności

Romdach sponsorem BM Slam Stal w nowym sezonie
18.05.2020

Mamy dla Was świetną wiadomość. Działająca na rynku usług blacharsko-dekarskich firma Romdach będzie sponsorem BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski w sezonie 2020/2021. Cieszymy się ogromnie, że firma z tak dużą historią i renomą rozpoczyna współpracę z naszym klubem, tym bardziej, że jest to pierwsza umowa sponsorska na nowy sezon.

Romdach to firma dekarska i zarazem hurtownia pokryć dachowych, która z dużym powodzeniem działa na rynku od 1989 roku. Firma współpracuje z klientami indywidualnymi oraz instytucjonalnymi, a także z firmami remontowo-budowlanymi, które zajmują się budownictwem mieszkaniowym i przemysłowym.

– Cenimy sobie profesjonalizm, wysoką jakość. Wszystkie usługi wykonujemy z całkowitą dbałością o szczegóły. Korzystając z usług naszej firmy klienci mogą być pewni solidnego wykonania oraz bezproblemowego długotrwałego u żytkowania – mówi Tomasz Ryszkiewicz, właściciel firmy.

– Dbając o wysoką jakość naszych usług i materiałów współpracujemy tylko z najlepszymi producentami. Również nasi pracownicy są specjalistami w swoich dziedzinach, posiadając nie tylko niezbędne kwalifikacje – czytamy na stronie internetowej firmy (www.romdach.pl).

Romdach posiada własną hurtownie pokryć dachowych i duże zaplecze maszynowe, co pozwala na profesjonalnie i kompleksowe zrealizowanie danej inwestycji.

Usługi firmy Romdach:

Kompleksowe krycie i docieplenie dachów

Sprzedaż pokryć i akcesorii dachowych

Produkcja blach trapezowych , metalowych systemów rynnowych

Gięcie blach CNC

Romdach Blacharstwo Budowlane Dekarstwo

ul. Żniwna 46 a, 63-400 Ostrów Wielkopolski

Telefon: 62 738 08 15, 697 093 907

Email: biuro@romdach.pl

Strona internetowa: http://romdach.pl

Strona Facebook: https://www.facebook.com/Rom-Dach-164210804169696/

Realizacje firmy Romdach: