Aktualności

Arged sponsorem, czyli z miłości do koszykówki
27.06.2020
Prezes Zarządu firmy ARGED, Tomasz Wasiak wspólnie z małżonką Bogna Wasiak i dyrektorem Mateusz Krawczyński oraz całą załogą firmy, to wielcy sympatycy sportu. Z naszą ,,Stalówką” firma ARGED związana jest od 2015 roku. To najlepiej pokazuje, jak ważna dla właścicieli firmy jest nasza ,,Stalówka”. ARGED jest także sponsorem tytularnym żużlowców pierwszoligowej TŻ OstroviaOgromnie więc dziękujemy za wsparcie oraz zaufanie!

Cały czas mam w pamięci to wszystko, co działo się w Warszawie, kiedy zdobywaliśmy Puchar Polski. Teraz wierzę, że razem stworzymy świetny team, który da nam złoto – mówi Tomasz Wasiak.
 
– Ogromnie dziękujemy firmie Arged za zaufanie i tak duże wsparcie. Niebawem będziemy prezentować kolejne firmy, które będą wspierać nasz klub. Są to zarówno dotychczasowi sponsorzy, jak i zupełnie nowi – dodaje Bartosz Karasiński, prezes klubu. – Naszym wielkim skarbem jest właśnie to, że posiadamy tak znakomitych sponsorów. Mamy także wsparcie władz miasta oraz Grupy Kapitałowej CRK. Są także niesamowici ostrowscy kibice. Dzięki temu możemy rozwijać nasz klub i walczyć o realizację naszych marzeń oraz planów.