Green grał już w Ostrowie i przeciwko ,,Stalówce”
07.07.2020
Taurean Green miał już okazję do pobytu i gry w Ostrowie Wielkopolskim. W sezonie 2017/2018 nasza drużyna w kwalifikacjach do FIBA Europe Cup zmierzyła się z izraelskim zespołem Bnei Herzliya Basketball. W obu pojedynkach Taurean Green zaprezentował pełnię swoich możliwości.

W obu meczach Taurean Green należał do najlepszych zawodników na parkiecie. Jego rywalizacja m.in. z Aaronem Johnsonem była ozdobą tych spotkań.  W Izraelu, w pierwszym spotkaniu poprowadził swój zespół do zwycięstwa 84:74. Spędził wówczas 35 minut na parkiecie. Zdobył 15 punktów, trafiając 5 z 6 rzutów z gry. Miał też 6 asyst i 4 zbiórki.
W rewanżu, 28 września 2017 roku, w hali w Ostrowie Wielkopolskim wypadł jeszcze lepiej. Zakończył mecz z dorobkiem 19 punktów, trafiając 4 z 4 rzutów za 3. W grze spędził 34 minuty. Nasza ,,Stalówka” pokonała mocnego rywala z Izraela 65:64, ale do kolejnej rundy awansowali rywale.