Aktualności

Hotel Komeda, czyli wyjątkowe miejsce na mapie Ostrowa
25.07.2020

Trudno w Ostrowie Wielkopolskim o hotel z większą renomą i tradycjami.Hotel Restauracja Komedato miejsce prestiżowe, a zarazem przystępne dla każdego. Organizowane są też tam przyjęcia okolicznościowe, wesela czy konferencje. Właściciel, Sławomir Walczak oraz cała rodzina to miłośnicy koszykówki i wspierają “Stalówkę” od wielu, wielu lat. Cieszymy bardzo, że nic nie zmieni się w tej kwestii także w sezonie 2020/2021. Hotel Komeda cały czas będzie gościć w gronie naszych sponsorów i partnerów, za co serdecznie dziękujemy! Jednocześnie przypominamy, że korzystając z usług Hotelu Komeda, również wspierają Państwo klub BM SLAM Stal Ostrów Wielkopolski.

Poznajcie Hotel Komeda:

Ten rodzinnie prowadzony hotel ciepło wita swoich gości. Po dniu pełnym zajęć mogą oni zrelaksować się w swoich przytulnych pokojach z wieloma udogodnieniami, w tym Wi-Fi. W restauracji warto skosztować na obiad pysznych dań krajowych i międzynarodowych.

Położony w centrum Ostrowa Wielkopolskiego hotel Komeda oferuje relaksującą atmosferę z piękną restauracją, klubem nocnym i kinem oferującym najnowsze filmy. Hotel Komeda to idealne miejsce do spotkań biznesowych i rodzinnych. To także obiekt, w którym można zorganizować niezapomniane wesele, lub przyjęcie okolicznościowe, a także konferencję.

Pokoje w hotelu Komeda są przestronne, przytulnie urządzone i wyposażone w telewizor z płaskim ekranem i kanałami telewizji satelitarnej oraz bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu.

Apartamenty oferują dodatkową przestrzeń i dodatkowe udogodnienia, w niektórych przypadkach wannę z hydromasażem.

Wspaniała restauracja w hotelu Komeda to doskonałe miejsce na delektowanie się tradycyjnymi, rodzinnymi przepisami i potrawami z całego świata. W ciepłe dni w ogrodzie odbywają się przyjęcia przy grillu.

Przed hotelem znajduje się płatny parking i bezpłatny parking z tyłu. Wieczorami można obejrzeć film w kinie w sali o pojemności 450 miejsc lub rozkoszować się muzyką dyskotekową w klubie Czekolada. Przylegający do spokojnego parku hotel Komeda może służyć do organizacji spotkań, konferencji i imprez towarzyskich.

HOTEL KOMEDA

ul Ks. Kompałły 9

63-400 Ostrów Wielkopolski

Rezerwacja telefoniczna 24h/7
tel/fax: +48 62 591 78 78
tel: +48 62 591 73 78

Rezerwacja Email 24h/7
info@hotel-komeda.com.pl

http://hotel-komeda.com.pl