Aktualności

PROMAX kolejny sezon gra razem z nami
10.08.2020

W nowym sezonie Energa Basket Ligi, wśród sponsorów Arged BMSLAM Stal nie mogło oczywiście zabraknąć firmy PROMAX, na której wsparcie możemy liczyć już od wielu sezonów. PROMAX to firma o dużej renomie i bogatej historii. Na lokalnym rynku działa już od prawie 30 lat. Firma PROMAX to lokalny operator światłowodowej sieci kablowej oferujący dostęp do szerokopasmowego Internetu (do 1000 Mbps), cyfrowej telewizji oraz telefonii. PROMAX to doświadczony i rzetelny partner zapewniający usługi najwyższej jakości. Zaufaj sprawdzonej marce!

Poznajcie naszego sponsora:

PROMAX Sp.j. Z. Fórmanek-Okrój, W Okrój znajduje się w pierwszej dziesiątce największych operatorów telewizji kablowej w Polsce i jest wiodącym dostawcą telewizji kablowej na terenie południowej Wielkopolski.

Podstawową działalnością Firmy jest świadczenie nowoczesnych usług telekomunikacyjnych: telewizji cyfrowej w wysokiej rozdzielczości HD, szerokopasmowego dostępu do Internetu oraz telefonii stacjonarnej dla klientów indywidualnych, biznesowych i instytucjonalnych.

Swoim zasięgiem sieć PROMAX’u obejmuje teren południowej Wielkopolski, między innymi: Ostrów Wielkopolski, Jarocin, Pleszew, Ostrzeszów, Nowe Skalmierzyce, Koźmin Wielkopolski, Kotlin, Raszków, Krotoszyna oraz mniejsze lokalizacje. Wszystkie miasta połączone są magistralą światłowodową do stacji czołowej w Ostrowie Wielkopolskim.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i wybór usług, które wspierają lokalne firmy, a dzięki temu takie firmy mogą wspierać nas!

Do Państwa dyspozycji PROMAX ma aż 5 biur w dogodnych lokalizacjach, dział sprzedaży bezpośredniej oraz infolinię.

Dane kontaktowe:

www.promax.media.pl

https://www.facebook.com/PROMAX.wlkp

tel. 62 735 31 11