Dwie różne połowy. Udana pierwsza, gorsza druga
16.08.2020

W sobotę nasz zespół zagrał w Bydgoszczy. Wystąpiliśmy w turnieju ABRAMCZYK CUP. Naszym rywalem był Trefl Sopot. Ponownie udana w naszym wykonaniu była I połowa, w której graliśmy na dobrym poziomie. Dzięki temu po 20 minutach podopieczni trenera Łukasza Majewskiego prowadzili 45:36. Po zmianie stron, gra ,,Stalówki” nie była już tak dobra. III kwartę rywale wygrali 22:11 i objęli prowadzenie 58:56. W ostatniej odsłonie emocji nie brakowało. Ostatecznie sopocki zespół zwyciężył 82:74.

Trefl Sopot – Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 82:74 (17:23, 19:22, 22:11, 24:18)

Trefl: Moten 16, M. Kolenda 13, Ł. Kolenda 12, Haws 11, Leończyk 11, Olejniczak 8, Paliukenas 6, Gruszecki 5

Arged BMSlam Stal: Garbacz 18, Smith 17, Green 11, Florence 10, Mokros 10, Sobin 6, Dymała 2, Ryżek 0, King 0