Nietypowe rozstrzygnięcie. Remis ze Spójnią
16.08.2020

W piątek w ramach XVIII Memoriału Wojtka Michniewicza zagraliśmy w Toruniu. Naszym rywalem był zespół PGE Spójnia Stargard. I połowa należała do naszej drużyny, która po 20 minutach posiadała wyraźną przewagę. Prowadziła 55:37. Po zmianie stron, dużo lepiej wypadli rywale, którzy systematycznie odrabiali straty. Doszło więc do emocjonującej końcówki. Spotkanie zakończyło się nietypowym wynikiem – remisem 94:94. Trenerzy obu zespołów zrezygnowali bowiem z rozgrywania dogrywki.

Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. – PGE Spójnia Stargard 94:94 (33:17, 22:20, 20:23, 19:34)

Arged BMSlam Stal: Smith 19, Green 16, Sobin 14, Florence 13, King 12, Garbacz 9, Ryżek 6, Mokros 5, Dymała 0

PGE Spójnia: Tarrant 23, Młynarski 21, Blackshear 20, Steele 9, Gudul 8, Kostrzewski 7, Walczak 2, Śnieg 2, Matczak 2