Aktualności

Exclusive – moda męska, sponsorem klubu
20.08.2020

Współpracę z naszym klubem regularnie rozpoczynają kolejne firmy z Ostrowa Wielkopolskiego i regionu. Dzisiaj z dużym zadowoleniem chcemy Was poinformować, że dołącza do nas sklep z modą męską EXCLUSIVE, który na rynku działa już od blisko 15 lat, posiadając dużą renomę. Państwu Rafałowi i Lidii Komin dziękujemy za wsparcie! Nawiązanie współpracy z firmą EXCLUSIVE powoduje, że sztab trenerski naszego zespołu oraz Zarząd Klubu będzie korzystać właśnie z wysokiej jakości asortymentu naszego sponsora.

Poznajcie naszego sponsora:

Moda Męska EXCLUSIVE to oferta dla mężczyzn ceniących styl i elegancję. W bogatej ofercie posiadamy: garnitury, marynarki, koszule, spodnie, kurtki, płaszcze, swetry ,paski i krawaty Polscy producenci i przystępna cena.

Wszystkich kibiców naszej drużyny zachęcamy do skorzystania z oferty firmy Exclusive.

EXCLUSIVE – Moda Męska

ul. Kolejowa 18

63-400 Ostrów Wlkp.

Tel.: 503 035 864

Tak znakomicie prezentować się będą nasi trenerzy, zobaczcie koniecznie: