Aktualności

KORTRANS zaufany sponsor naszego klubu
07.09.2020

Od wielu już lat koszykówkę w Ostrowie Wielkopolskim wspiera firma KORTRANS, której właścicielem jest wielki sympatyk basketu Jan Jacyno. KORTRANS jest firmą z dużą renomą oraz mocną pozycją na rynku, na którym działa od 1984 roku. KORTRANS to lider w produkcji kory sosnowej. Jesteśmy ogromnie zadowoleni, że także w kolejnym sezonie możemy liczyć na wsparcie właściciela firmy. Dziękujemy!

Poznajcie naszego sponsora:

EKSPERT

Działamy na rynku nieprzerwanie od 1984 roku. Doświadczenie zdobyte na rynku krajowym jak i europejskim wykorzystujemy w codziennej pracy z produktem, a przede wszystkim z klientem. Naszym podstawowym zadaniem jest dostarczanie produktów wysokiej jakości oraz świadczenie usług na najwyższym możliwym poziomie. Dbamy o długofalowe relacje z naszymi kontrahentami, a w swojej działalności kierujemy się wartościami lojalności, uczciwości i rzetelności

MISJA

Jesteśmy liderem w produkcji i dostawie kory sosnowej w Polsce i za granicą. Dostarczamy produkty przyjazne dla środowiska: korę sosnową, podłoża do roślin, zrębki naturalne i kolorowe. Realizujemy zamówienia hurtowe i detaliczne. Gwarantujemy terminowe dostawy i konkurencyjne ceny. Współpracujemy z największymi centrami ogrodniczymi, szkółkami oraz sklepami orgrodniczymi w całej Polsce. Jakość i bezpieczeństwo oferowanych produktów potwierdzają certyfikaty.

USŁUGI

Oferujemy usługi zrębkowania świadczone profesjonalnymi rębakami na terenie całego kraju oraz za granicą. Zrębkujemy oraz rozdrabniamy odpady drzewne, drewnopochodne, a także drewno pochodzenia leśnego. Każda usługa jest kalkulowana indywidualnie w zależności od rodzaju powierzonego materiału i stanu jego przygotowania.

FLOTA

Nowoczesna flota to jeden z wielu naszych atutów, które wpływają bezpośrednio na jakość usług i zadowolenie naszych klientów. Do dyspozycji klienta oddajemy kilkanaście zestawów samochodów ciężarowych z ruchomymi podłogami, firanki oraz samochody typu hakowiec do transportu surowców w kontenerach. Posiadamy także mniejsze samochody dostawcze.

KORTRANS JAN JACYNO

Boników

ul. Długa 43

63-430 Odolanów

woj. wielkopolskie

NIP 6220007361

BDO 000088452

Tel. 62 733 19 99

Tel. 601 845 642

e-mail: biuro@kortrans.pl

Strona internetowa firmy:

https://kortrans.pl