Aktualności

XERO-SERVICE od lat z ostrowskim sportem
08.09.2020

Od 30 lat na rynku z powodzeniem działa firma XERO-SERVICE, która specjalizuje się w sprzedaży i serwisie urządzeń biurowych. XERO-SERVICE jest firmą, którą doskonale znają również kibice sportu w Ostrowie Wielkopolskim. Firma od wielu lat należy do grona ostrowskich klubów, w tym także BM Slam Stal. Mirosław Leśnierowski, właściciel XERO-SERIVCE to wielki sympatyk sportu. Podobnie rzecz ma się z jego synami. W efekcie firma XERO-SERVICE znacząco wspiera ostrowskie kluby. Cieszymy się, że w rozpoczętym właśnie sezonie XERO-SERIVCE jest także w gronie naszych sponsorów. Dziękujemy za zaufanie i wsparcie!

Poznajcie naszego sponsora:

Jesteśmy firmą specjalizującą się w sprzedaży i serwisie urządzeń biurowych od 1990 roku. Produkty, zakres usług jak również sugestie i pomysły przez nas proponowane mają na celu szybkie i efektywne zaspokojenie potrzeb naszych Klientów. Dlatego też są one zgodne z najnowszymi osiągnięciami techniki i sprawdzonymi już rozwiązaniami.

U podstaw naszej działalności znajdują się najwyższej jakości produkty takich marek jak: NASHUATEC, KONICA MINOLTA, CANON, SHARP, DEVELOP, SAMSUNG, HEWLETT PACKARD, RICOH, LEXMARK, TA TRIUMPH ADLER. Specjalizujemy się w optymalizacji systemów drukowania i zarządzania dokumentami. Nasza firma wdraża rozwiązania obniżające koszty drukowania.

W ofercie firmy znajdują się urządzenia wielofunkcyjne, drukarki, kopiarki, skanery, plotery, monitory interaktywne, niszczarki, oraz oprogramowania do elektronicznej archiwizacji i zarządzania dokumentami. Obecnie koncentrujemy się na konsultingu i wsparciu technicznym naszych klientów. Naszym rozwiązaniem jest redukcja całkowitego kosztu utrzymania systemu drukowania w każdym przedsiębiorstwie.

XERO-SERVICE

ul. Żwirki 29D

63 – 400 Ostrów Wielkopolski

tel./fax. 62 591 55 55

62 736 19 91

62 505 88 91

62 505 88 92

Email: info@xero-service.pl

Strona internetowa: www.xero-service.pl