Świetny finisz. Wicemistrz Polski pokonany
26.09.2020

Koszykarze Arged BMSLAM Stal zanotowali trzecie ligowe zwycięstwo w obecnych rozgrywkach. Dzisiaj we własnej hali podopieczni trenera Łukasza Majewskiego pokonali wicemistrza Polski. W rywalizacji z Pszczółką Startem Lublin ostrowianie zwyciężyli 79:74. Do przerwy lepsi byli rywale, ale po zmianie stron świetnie wypadli ,,Stalowcy”. W kluczowej, czwartej kwarcie żółto-niebiescy zwyciężyli 25:10.

Arged BMSLAM Stal Ostrów Wielkopolski – Pszczółka Start Lublin 79:74 (14:23, 19:16, 21:25, 25:10)

Arged BMSlam Stal: Chris Smith 19, James Florence 16, Jakub Garbacz 15, Szymon Ryżek 10, Josip Sobin 8, Taurean Green 6, Jarosław Mokros 3, Shawn King 2, Marcin Dymała 0.

Pszczółka Start: Kamil Łączyński 15, Kacper Borowski 14, Martins Laksa 12, Sherron Dorsey-Walker 12, Mateusz Dziemba 7, Armani Moore 7, Lester Medford Jr 5, Roman Szymański 2, Damian Jeszke 0, Bartłomiej Pelczar 0.