Aktualności

Vixon Media i Vixon Plus sprawdzonymi sponsorami klubu
28.09.2020

Właściciel firm Vixon Plus oraz Vixon Media, Pan Maciej Miłosz to prywatnie wielki sympatyk sportu i koszykówki, który wspiera klub BM Slam Stal już od 2015 roku. Z tego miejsca chcieliśmy serdecznie podziękować za współpracę, a także przybliżyć tym, czym zajmuje się nasz partner. Jednocześnie chcielibyśmy zaznaczyć, że robiąc zakupy w hurtowni Vixon, a także korzystając z oferty Vixon Media, wspieracie Państwo klub BM Slam Stal.

Vixon Media posiada ponad 1300 własnych billboardów w blisko 50 miastach Wielkopolski i nie tylko! Firma oferuje kompleksowe wykonanie, od projektu, po wydruk plakatu oraz montaż.

Naszym celem i dążeniem jest pomoc kontrahentom w pełni profesjonalny sposób przygotować kampanie reklamową na nośnikach reklamy zewnętrznej typu „billboard „ tak żeby forma przekazu przeniosła się w jak najbardziej efektywne wypromowanie marki, firmy, imprezy, produktu ,a co za tym idzie wymiernych korzyści finansowych niezbędnych do funkcjonowania każdego biznesu !

Hurtownia Vixon Plus to znana i ciesząca się zaufaniem wśród klientów firma, mająca w swojej ofercie szeroki asortyment oraz bogate doświadczenie w handlu. Korzystać z ich oferty można stacjonarnie, ale także internetowo, robiąc zakupy online.
W szeroki asortyment hurtowni wchodzą:

*artykuły biurowe

*artykuły higieniczne

*kosmetyki

*chemia gospodarcza

*artykuły dekoracyjne

*zabawki

*produkty dla niemowląt

*artykuły sezonowe

Poznaj bogatą ofertę naszego sponsora:

https://www.vixonmedia.pl

https://www.vixon.pl

VIXON MEDIA

Telefon: +48 605 292 540

Email: vixon@vixon.pl

VIXON PLUS

Telefon: +48 607 920 770

63-400 Ostrów Wielkopolski