Bolesna przegrana w Sopocie
30.09.2020

Niestety, we wtorkowy wieczór nasz zespół doznał bolesnej porażki w Sopocie. W meczu VI kolejki podopieczni trenera Łukasza Majewskiego nie mieli zbyt wiele do powiedzenia w rywalizacji z koszykarzami Trefla. Gospodarze szybko wypracowali sobie przewagę. Do przerwy prowadzili 45:33. Po zmianie stron, ostrowianie zabrali się za odrabianie strat. Na początku IV kwarty Trefl prowadził już tylko 63:61. Niestety, od tego momentu rywale zdobyli 15 punktów z rzędu i przesądzili o losach. Ostatecznie, Trefl pokonał Arged BMSLAM Stal 82:66.

Trefl Sopot – Arged BMSLAM Stal 82:66 (24:17, 21:16, 14:21, 23:12)

Trefl: Dominik Olejniczak 18, Karol Gruszecki 17, Łukasz Kolenda 12, Tyson Haws 10, Martynas Paliukenas 8, Darious Moten 7, Paweł Leończyk 5, Michał Kolenda 5, Daniel Ziółkowski 0, Patryk Pułkotycki 0, Sebastian Rompa 0.

Arged BMSlam Stal: James Florence 15, Josip Sobin 11, Jakub Garbacz 10, Chris Smith 8, Jarosław Mokros 8, Szymon Ryżek 5, Taurean Green 5, Shawn King 2, Marcin Pławucki 2, Marcin Dymała 0, Kamil Nawrot 0, Łukasz Wojciechowski 0.