Aktualności

Przekażcie wsparcie dla naszej drużyny. Czekamy na Wasze filmy video
20.10.2020
W środę w kolejnym meczu Energa Basket Liga zagramy we własnej hali z KING Wilki Morskie Szczecin SA. To będzie drugie kolejne spotkanie, które rozegramy bez udziału kibiców na trybunach. To zupełnie nowa rzeczywistość dla wszystkich. Wiemy doskonale, że wspieracie nasz zespół i trzymacie kciuki za podopiecznych trenera Łukasz Majewski. Chcemy jednak przekazać Wasze wsparcie dla naszej ,,Stalówki”.

Stąd też mamy propozycję:
korzystając ze swoich telefonów, przygotujcie film video.Przekażcie naszej drużynie to, co uważacie za potrzebne i stosowne – śpiewajcie, recytujcie, krzyczcie! Niech ,,Stalowcy” zobaczą, jak ich wspieracie!
Czasu na działanie jest mało, ale nasz specjalista od kwestii telewizyjnych Mateusz Ulbrych czeka na Wasze filmy do godziny 14 w środę. Później zajmie się montażem i jutro przed meczem zaprezentujemy wszystkie filmy zarówno na naszym klubowym fan page’u, jak i w trakcie programu na żywo przed meczem.
Wasze filmy video przesyłacie drogą mailową (ze względu na objętość najlepszym rozwiązaniem będzie przesłanie materiałów za pośrednictwem strony www.wetransfer.com)
Adres do wysyłki:
Aaa i jeszcze jedna bardzo ważna informacja:
Dla autorów najciekawszych filmów video wspierających nasz zespół, przygotujemy nagrody niespodzianki.
Do dzieła, zaprezentujcie więc Waszą kibicowski, żółto-niebieskie serducha!
#GramyRazem