Aktualności

Weekend pod młodzieżowym i drugoligowym koszem
26.10.2020

Na dobre rozpoczął się tegoroczny sezon koszykarski. Kolejny mecz w II lidze rozegrał zespół NABZDYK BMSLAM Stal, który tym razem walczył w Tarnowie Podgórnym. Inauguracyjne spotkania w nowych rozgrywkach rozegrały za to drużyny w młodzieżowych kategoriach U19 i U16.

W niedzielne popołudnie nasi drugoligowcy zagrali w Tarnowie Podgórnym. W rywalizacji z tamtejszą Tarnovią, zespół trenera Kaspra Smektały wystąpił osłabiony brakiem zarówno Marcina Pławuckiego, jak i Łukasza Wojciechowskiego. W efekcie gospodarze sięgnęli po wygraną 115:66.

Do gry na dobre weszły już nasze drużyny młodzieżowe. W piątkowe popołudnie inauguracyjne spotkanie w nowym sezonie rozegrał zespół w kategorii U19, który grał w Gnieźnie z MKK. Niestety, ostrowianie przegrali 67:86. W niedzielę za to premierowy pojedynek w sezonie 2020/2021 rozegrała drużyna w kategorii U16. Podopieczni trenera Piotra Twardowskiego przegrali w Poznaniu z Basketem Junior.

Podkreślić należy, że wszystkie wyjazdy na mecze są możliwe dzięki wsparciu naszego sponsora, którym jest Miejski Zakład Komunikacji w Ostrowie Wielkopolskim!