Aktualności

#ZawszeGramyRazem
30.10.2020

Na dobre rozkręciła się nasza akcja #ZawszeGramyRazem. Zainteresowanie specjalnymi biletami, które przygotował nasz klub jest bardzo duże. To nas niezmiernie cieszy. Doskonale pokazuje, że jesteście z nami na dobre i na złe, także w tych jakże trudnych i dziwnych obecnie czasach. Dziękujemy za Wasze wsparcie!

Mamy dla Was kilka propozycji zakupu wyjątkowych biletów:

STANDARD – 10,00 zł

Wiemy, że wielu z Was jest gotowych na wsparcie klubu. Stąd też bilet w cenie 10,00 złotych, to taka właśnie cegiełka i wsparcie naszego klubowego budżetu. Dla osób, które w ten sposób zdecydują się na wsparcie klubu przygotowaliśmy niespodzianki.

EXTRA – 40,00 zł

Zakup tego biletu to nie tylko wsparcie dla klubu. Posiadacz takiego biletu będzie miał możliwość jednorazowego wstępu na spotkanie ,,Stalówki” po zniesieniu obecnych obostrzeń.

(Bilet na mecz po zniesieniu obostrzeń będzie do odbioru w klubie po uprzednim kontakcie mailowym z klubem.)

PREMIUM – 80,00 zł

Nie możecie uczestniczyć w naszych meczach, ale możecie być z nami w hali dzięki zakupowi tego właśnie biletu.

Dzięki współpracy z naszym sponsorem, drukarnią GRAFICOLOR, przygotowujemy coś wyjątkowego. Po zakupie biletu i przesłaniu Waszego zdjęcia, to wszystko zostanie wydrukowane na specjalnym materiale z tworzywa sztucznego, po czym znajdzie się na trybunach ostrowskiej hali w trakcie meczu.

Ponadto, zakup tej wejściówki będzie jednocześnie biletem VIP na wybrany mecz Arged BMSLAM Stal, po zniesieniu aktualnych obostrzeń i powrocie do normalności.

(Bilet na mecz po zniesieniu obostrzeń będzie do odbioru w klubie po uprzednim kontakcie mailowym z klubem.)

To jednak nie wszystko!

Każdy z kibiców będzie miał możliwość odbioru swojego biletu PREMIUM (wydruku ze zdjęciem z autografami) w siedzibie naszego klubu wraz z autografami całej naszej drużyny!

Jeszcze kilka kwestii technicznych.

Przy zakupie biletu PREMIUM otrzymacie kod nadrukowany na bilecie, który wraz z wybranym przez Was zdjęciem należy przesłać drogą mailową na adres: bilety@bmslamstal.pl, umieszczając w temacie kod z biletu.

Pamiętajcie, żeby zdjęcia były zrobione w pozycji pionowej. Najlepiej na jednolitym tle, a rozdzielczość minimum 1000 px. No i jeszcze jedna ważna uwaga: zdjęcia nie mogą być poruszone (czytaj zamazane), ale powinny być wykonane na jednolitym, jasnym tle.

Zasada jest prosta: im lepszej jakości będzie zdjęcie, tym ten specjalny bilet będzie wyglądał jeszcze bardziej efektownie!

W jaki sposób nabywać wyjątkowe bilety?

Będą one dostępne w serwisie Abilet:www.bmslamstal.abilet.pl

Sprzedaż wejściówek rozpocznie się w środę o godzinie 18:00 i potrwa do rozpoczęcia meczu.

Sprzedaż wejściówek PREMIUM potrwa do niedzieli, 1 listopada do godziny 18:00.