Porażka w debiucie w ArenieOstrów
14.11.2020

Niestety, sobotnia inauguracja w ArenieOstrów nie była dla nas udany. W dzisiejszym meczu dobry był tylko początek. Po I kwarcie prowadziliśmy 27:17, ale później do gry wrócili rywale. W efekcie do przerwy bydgoszczanie prowadzili 43:44. Dla losów spotkania kluczowe znaczenie miała III kwarta, którą podopieczni trenera Artura Gronka wygrali 27:15. W ostatniej części ostrowianie nie byli już w stanie odrobić strat. Enea Astoria zwyciężyła 86:78.

Arged BMSLAM Stal – Enea Astoria Bydgoszcz 78:86 (27:17, 15:26, 15:27, 21:16)

Arged BMSlam Stal: Jakub Garbacz 30, Josip Sobin 14, Chris Smith 13, Taurean Green 7, Marcin Dymała 4, Shawn King 3, Szymon Ryżek 2, Marcin Pławucki 2.

Enea Astoria: Corey Sanders 21, Markus Loncar 15 (13 zb), Jakub Nizioł 13, Tomislav Gabrić 13, Michał Chyliński 12, Łukasz Frąckiewicz 6, Michał Aleksandrowicz 4, Michał Krasuski 2, Adrian Sobkowiak 0, Dorian Szyttenholm 0.