Aktualności

W sobotę kolejny mecz. Gramy w Zielonej Górze
20.11.2020

W sobotę, 21 listopada naszą drużynę czeka przedostatni mecz I rundy sezonu zasadniczego. W Zielonej Górze podopieczni trenera Łukasza Majewskiego zmierzą się z tamtejszym Zastalem Eneą BC. Początek meczu o godzinie 17:35. Spotkanie będzie można obejrzeć na antenie Polsat Sport Extra. Dwa programy na żywo także jutro w naszej klubowej telewizji. 

Zielonogórski zespół legitymuje się bilansem 11 zwycięstw i 1 porażki. Do tej pory podopieczni trenera Żana Tabaka jedyne spotkanie przegrali na wyjeździe w Toruniu z tamtejszym Polskim Cukrem. Dla zielonogórzan sobotni mecz będzie czwartym na przestrzeni siedmiu dn. W sobotę, 14 listopada Zastal zanotował cenne zwycięstwo w lidze VTB pokonując u siebie rosyjski Unics Kazań. Dwa dni później rozprawił się z HydroTruckiem Radom, natomiast w minioną środę zielonogórski zespół na wyjeździe okazał się zdecydowanie lepszy od Enei Astorii Bydgoszcz.

Sobotni mecz jest przedostatnim w I rundzie sezonu regularnego. To także ostatni mecz przed przerwą na spotkania reprezentacji Polski w eliminacjach do mistrzostw Europy. Po sobotnim pojedynku, kolejny rozegramy w piątek, 4 grudnia, kiedy we własnej hali podejmować będziemy PGE Spójnię Stargard.

Zobacz, jak gra Zastal: