Aktualności

Pracownia Sitodruku ZEEFDRUK naszym sprawdzonym sponsorem
23.11.2020

Świetną sprawą jest posiadanie sprawdzonych i zaufanych sponsorów. Do takiego grona zaliczamy właśnie Pracownię Sitodruku ZEEFDRUK. Jakub Pietrzak, właściciel pracowni, to także kibic koszykówki w najlepszym wydaniu. Stąd też zawsze możemy liczyć na pomoc i wsparcie. Dziękujemy za kilkuletnią współpracę! Wszystkich kibiców zapraszamy za to do korzystania z bogatej oferty Pracowni Sitodruku ZEEFDRUK. 

Poznaj naszego sponsora:

Pracownia Sitodruku ZEEFDRUK działa na Polskim rynku nieprzerwanie od początku 2011 roku. Doświadczenie w znakowaniu odzieży, które zdobyliśmy w tym czasie, pozwala nam cieszyć się ogromnym zaufaniem naszych Klientów.
Od początku naszej działalności sukcesywnie powiększamy naszą ofertę i wprowadzamy nowe technologie znakowania odzieży. Dzięki profesjonalnemu podejściu i pasji, a także partnerskim relacjom sprostamy każdym wymaganiom Kontrahenta.

Dlaczego warto nam zaufać?

Nawiązując współpracę z naszą firmą możesz być pewien, że każde zlecenie zrealizujemy z pełnym zaangażowaniem i w umówinym terminie. Dzięki wiedzy i doświadczeniu w branży reklamowej zapewniamy doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniej odzieży oraz techniki jej znakowania. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów do każdego powierzonego nam zadania podchodzimy indywidualnie.

ZEEFDRUK Pracownia Sitodruku

ul. Długa 19

63-400 Ostrów Wielkopolski

GODZINY OTWARCIA

Pn – Pt 8.00 – 16.00

+48 62 720 41 91

+48 509 336 475

Email: zeefdruk@zeefdruk.pl

Strona internetowa: http://www.zeefdruk.pl

Poznaj naszego sponsora: