Cenna wygrana juniorów po dogrywce
27.11.2020
Na koniec dnia mamy dla Was bardzo dobrą wiadomość. Kolejne zwycięstwo w lidze wielkopolskiej zanotowali nasi juniorzy. Dzisiaj we własnej hali podopieczni trenera Kasper Smektała, koszykarze Walczak Group BMSLAM Stal pokonali Sklep Polski MKK Gniezno 90:76.

W piątkowym spotkaniu emocji nie brakowało. Do wyłonienia zwycięzcy potrzebna była bowiem dogrywka. W regulaminowym czasie gry mieliśmy remis 73:73. W dodatkowych pięciu minutach ,,Stalowcy” nie dali żadnych szans swojemu rywalowi. Dogrywkę ostrowski zespół wygrał 17:3 i cały mecz 90:76.
Walczak Group BMSLAM Stal – Sklep Polski MKK Gniezno 90:76 (10:17, 15:9, 22:22, 26:25, d: 17:3)