Aktualności

CZW Węglozbyt ponownie sponsorem klubu
10.12.2020

Z dużym zadowoleniem chcemy poinformować, że ponownie w gronie sponsorów witamy Centralę Zbyt Węgla Węglozbyt S.A., która z naszym klubem współpracuje od 2017 roku. CZW Węglozbyt wchodzi w skład Grupy Kapitałowej WĘGLOKOKS. Posiada swoją siedzibę w Katowicach, natomiast największe w naszym kraju składowisko węgla znajduje się w Ostrowie Wielkopolskim. Dziękujemy za zaufanie i wsparcie!

Do uroczystego podpisania umowy doszło w siedzibie składowiska w Ostrowie Wielkopolskim. W tym wydarzeniu uczestniczyli: prezes Centrali Zbytu Węgla „Węglozbyt” S.A. Krzysztof Mieszczak, dyrektor składowiska w Ostrowie Wielkopolskim Karol Maryniak, prezes Arged BM SLAM Stal Bartosz Karasiński oraz dwójka naszych zawodników: Jakub Garbacz i James Florence.

Poznajcie naszego sponsora:

Centrala Zbytu Węgla „Węglozbyt” S.A. to firma z 75 letnią tradycją na rynku węgla kamiennego, wchodząca w skład Grupy Kapitałowej WĘGLOKOKS.

Spółka współpracuje z największymi producentami węgla w Polsce, oferując węgiel w atrakcyjnych cenach, pełnej gamie sortymentowej i sprawdzonej wysokiej jakości.

CZW „Węglozbyt” S.A. ma swoją siedzibę w Katowicach i posiada dogodnie zlokalizowane Składowisko Węgla w Ostrowie Wielkopolskim. Największe tego typu Składowisko w Polsce jest w pełni przygotowane do świadczenia usług przechowania, przeładunku na rynek krajowy i w tranzycie towarów sypkich oraz ładunków ponadgabarytowych.

Spółka jest również wieloletnim dostawcą materiałów, maszyn i urządzeń oraz usług do spółek wydobywających węgiel kamienny.

CZW „Węglozbyt” S.A. to:

  • pełna oferta polskiego węgla we wszystkich typach, sortymentach i klasach,
  • działalność handlowa na krajowym rynku węglowym od 1945 roku,
  • jedno z największych składowisk węgla w Europie o powierzchni 42 ha, zlokalizowane w Ostrowie Wielkopolskim,
  • ugruntowana marka w kraju,
  • doskonała znajomość rynku węglowego,
  • wykwalifikowana i doświadczona kadra.

CZW „Węglozbyt” S.A. to profesjonalizm oparty na doświadczeniu.

Siedziba Spółki

ul. Kościuszki 30, 40-048 Katowice

tel.: 32 / 757 36 00

Składowisko Węgla

ul. Węglowa 4, 63-400 Ostrów Wielkopolski

tel.: 62 / 734 92 88, kom. 603 271 667, fax: 62 / 734 94 00

Adres mailowy:

czw@czw.com.pl

Strona internetowa:

www.czw.com.pl