Aktualności

Wyjątkowe bilety w świątecznych cenach! Dołącz do akcji #GramyZawszeRazem
16.12.2020

Trwa akcja #GramyZawszeRazem. Dziękujemy za Wasz dotychczasowych udział i zaangażowanie oraz jakże potrzebne nam wsparcie. Przed nami kolejny mecz. W niedzielę, 20 grudnia w Arenie Ostrów podejmujemy Asseco Arkę Gdynia. Czekają na Was cztery rodzaje biletów: EXTRA, STANDARD, LIVE i PREMIUM. W związku z okresem świątecznym, mamy dla Was wyjątkowe, świąteczne ceny.

Wyjątkowe bilety w świątecznych cenach:

STANDARD – 10,00 zł

Wiemy, że wielu Was jest gotowych na wsparcie klubu. Stąd też bilet w cenie 10,00 złotych, to taka właśnie cegiełka i wsparcie naszego klubowego budżetu.

EXTRA – 30,00 zł

Zakup tego biletu to nie tylko wsparcie dla klubu. Posiadacz takiego biletu będzie miał możliwość jednorazowego wstępu na spotkanie ,,Stalówki” po zniesieniu obecnych obostrzeń. (Bilet na na mecz po zniesieniu obostrzeń będzie do odbioru w klubie po uprzednim kontakcie mailowym z klubem.)

LIVE – 20 zł.

Decydując się na zakup tego właśnie biletu otrzymujecie możliwość łączenia na żywo i obecność w hali ArenaOstrów na specjalnie zainstalowanych tam telebimach. Siedzicie wygodnie w domu i jednocześnie jesteście razem z nami, co widzą wszyscy oglądający transmisję na żywo w stacji Polsat Sport.

PREMIUM – 50,00 zł

Nie możecie uczestniczyć w naszych meczach, ale możecie być z nami w hali dzięki zakupowi tego właśnie biletu. Ponadto, zakup tej wejściówki będzie jednocześnie biletem VIP na wybrany mecz Arged BMSLAM Stal, po zniesieniu aktualnych obostrzeń i powrocie do normalności. (Bilet na na mecz po zniesieniu obostrzeń będzie do odbioru w klubie po uprzednim kontakcie mailowym z klubem.) Poza tym, Wasz wizerunek znajdzie się oczywiście na trybunach, na specjalnym materiale wydrukowanym przez drukarnię Graficolor. To jednak nie jest jeszcze wszystko. Przy okazji każdego meczu naszej drużyny, w ArenieOstrów mamy specjalne telebimy i w trakcie meczu, poprzez aplikację ,,zoom” następuje łączenie na żywo z posiadaczami biletów PREMIUM. Dzięki temu pojawiacie się na ekranach ledowych będąc u siebie w domach.

To jednak nie wszystko!

Każdy z kibiców będzie miał możliwość odbioru swojego biletu PREMIUM (wydruku ze zdjęciem z autografami) w siedzibie naszego klubu wraz z autografami całej naszej drużyny!

Jeszcze kilka kwestii technicznych. Przy zakupie biletu PREMIUM otrzymacie kod nadrukowany na bilecie, który wraz z wybranym przez Was zdjęciem należy przesłać drogą mailową na adres: bilety@bmslamstal.pl umieszczając w temacie kod z biletu.
Pamiętajcie, żeby zdjęcia były zrobione w pozycji pionowej. Najlepiej na jednolitym tle, a rozdzielczość minimum 1000 px. No i jeszcze jedna ważna uwaga: zdjęcia nie mogą być poruszone (czytaj zamazane), ale powinny być wykonane na jednolitym, jasnym tle.

Zasada jest prosta: im lepszej jakości będzie zdjęcie, tym ten specjalny bilet będzie wyglądał jeszcze bardziej efektownie!

W jaki sposób nabywać wyjątkowe bilety w tych nadzwyczajnych czasach?

Będą one dostępne w serwisie Abilet: www.bmslamstal.abilet.pl

Uwaga:

Wejściówki Premium zakupione po godzinie 22:00 w dniu 18 grudnia będą wydrukowane na kolejny mecz drużyny.