Aktualności

Citroen Sztukowski dołącza do grona naszych partnerów
08.01.2021

Kolejna uznana na rynku firma dołącza do grona partnerów naszego klubu. To firma dealer samochodowy PHU Sztukowski, będący właścicielem salonu Citroen Sztukowski, który mieści się w Kaliszu. Dzięki rozpoczętej współpracy nasz klub dysponować będzie nowoczesnym samochodem marki Citroen. To model SUV c3 Aircross. Dziękujemy za zaufanie i wsparcie!

Poznajcie naszego sponsora:

Firma PHU Sztukowski to uznana marka znana zarówno w regionie, jak i w całym kraju. Na rynku działa od ponad 20 lat. W 1998 roku pierwszy salon powstał w Topoli Wielkiej, trzy lata później kolejny salon został owarty w Kaliszu.

– Rozwój firmy jest naturalnym procesem towarzyszącym ciężkiej pracy i właściwemu stosunkowi do ludzi zatrudnionych w firmie – mówi Eugeniusz Sztukowski, właściciel firmy.

Bogate doświadczenie na rynku motoryzacyjnym zaowocowało powstaniem kolejnego salonu w Kaliszu. Od ponad 2 lat możemy być dumni z nowoczesnego budynku przy ul. Wrocławskiej 27-29. To tam mieści się siedziba marki Citroen Sztukowski. Intensywny rozwój firmy to podstawa na rynku motoryzacyjnym.

Firma Citroen Sztukowski oferuje swoim klientom nowoczesne, komfortowe i bezpieczne samochodu w różnych opcjach modelowych, które pozwalają im spełnić swoje motoryzacyjne marzenia. Propozycje firmy Citroen Sztukowski odnoszą się do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Szeroki wachlarz opcji finansowych, korzystne rozwiązania pakietów ubezpieczeń to filary naszej firmy, które splatają się z szerokimi opcjami serwisowymi wraz z usługą door to door.

Citroen Sztukowski

Ul. Wrocławska 27-29

62-800 Kalisz

Telefon: 62 766 77 66

Adres email: sztukowski@citroen.pl

Poznaj bogatą ofertę firmy Citroen Sztukowski:

https://www.facebook.com/Citroen-Sztukowski-1852427738185300

https://citroen-sztukowski.otomoto.pl/