Świetna IV kwarta daje sukces w Kościanie
15.01.2021
Początek weekendu przynosi nam świetne wieści prosto z Kościana, gdzie dzisiaj swój kolejny mecz w lidze wielkopolskiej rozegrał zespół U17.  Podopieczni trenera Marcina Pławuckiego zagrali z tamtejszą Obrą. Emocji nie brakowało. Przez długi czas spotkanie miało wyrównany przebieg. Do przerwy ,,Stalowcy” prowadzili 37:31, ale w III kwarcie gospodarze zwyciężyli 18:13 i zmniejszyli straty do zaledwie punktu.  O wszystkim decydowała ostatnia kwarta, w której żółto-niebiescy wypadli świetnie. Ostrowianie zdominowali wydarzenia na parkiecie. IV kwartę podopieczni Marcina Pławuckiego wygrali 25:9! Tym samym w całym meczu koszykarze BM SLAM Stal zwyciężyli 72:59. Brawo zespół!

Za wsparcie rozwoju naszej Akademii Koszykówki dziękujemy władzom miasta na czele z Prezydent Ostrowa Wielkopolskiego Beatą Klimek, Grupie Kapitałowej Centrum Rozwoju Komunalnego, starostwu powiatowemu oraz wszystkim naszym sponsorom. Transport na mecze wyjazdowe drużyn BM SLAM STAL Junior Ostrów Wielkopolski jest możliwy dzięki wsparciu Miejskiego Zakładu Komunikacji w Ostrowie Wielkopolskim.