Aktualności

Centrum Budowlane K-FOX naszym sponsorem. Pięć lat owocnej współpracy
20.01.2021

Czas zaprezentować kolejnego naszego sponsora, którym jest Centrum Budowlane K-FOX. Największa i najbardziej profesjonalna hurtownia materiałów budowlanych w Południowej Wielkopolsce wspiera BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski już od pięciu lat! Współpraca układa się świetnie. Dziękujemy za zaufanie i wsparcie! Was natomiast zachęcamy do korzystania z bogatej oferty naszego sponsora!

Poznajcie naszego sponsora:

Firma K-FOX istnieje już od 2003 roku. Jesteśmy dystrybutorem ponad 50 firm ogólnobudowlanych.

Współpracujemy między innymi:

  • z grupą PSB, siecią hurtowni materiałów budowlanych oraz marketów w Polsce.
  • z firmą PCI – czołowy producentem wyrobów chemii budowlanej
  • z firmą STROPEX – polską firmą tworzącą innowacyjne rozwiązania budowlane.
  • z firmą LIBET – największym producentem kostki brukowej oraz innych betonowych elementów aranżacji.

Oferujemy bardzo szeroką gamę materiałów budowlanych i wykończeniowych. Praktycznie nie ma w okolicach Kalisza budynku, przy budowie którego nie użyto by materiałów budowlanych lub wykończeniowych pochodzących z firmy K-FOX.

Pracujemy z najlepszymi dostawcami na rynku budowlanym w Polsce. Obsługujemy inwestycje nie tylko w Kaliszu, ale w całej Południowej Wielkopolsce. K-FOX to najprostszy sposób na dobrą budowę.

W K-FOX wierzymy, że nowoczesne standardy współpracy, innowacyjne materiały budowlane i unikalne podejscie do klienta to gwarancja sukcesu. Rynek materiałow budowlanych szczególnie mocno opiera się na długoterminowych relacjach z Klientami. Jeśli ktoś zaufa naszej jakości, naszemu doradztwu, zostaje z nami na dłużej.

Wśród odbiorców naszej hurtowni materiałów bodowlanych są zarówno duże firmy budowlane, jak i indywidualni Klienci. Od zawsze stawialiśmy sobie za zadanie, aby być również doradcą Klienta, oferując porady w zakresie doboru materiałów dostosowanych do wymogów poszczególnych grup odbiorców.

Ale przede wszystkim firma, to ludzie. To nasz zespół powoduje, że K-FOX to największa i najbardziej profesjonalna hurtownia materiałów budowlanych w Południowej Wielkopolsce.

Centrum Budowlane K-FOX:

ul. Rzymska 38-40

62-800 Kalisz

Telefon: +48 62 768 08 18

Fax: +48 62 768 08 19

Email: biuro@k-fox.pl

Strona internetowa:

http://www.k-fox.pl

Zobacz spot prezentujący naszego sponsora: