Świetny występ w Gliwicach. Bezradni gospodarze
24.01.2021

Nasi koszykarze nie zwalniają tempa. W sobotni wieczór podopieczni trenera Igora Milicića nie dali żadnych szans GTK Gliwice. W hali rywala ostrowianie wypadli świetnie. Po kilku minutach prowadzili okazale 18:2, natomiast po I kwarcie było 32:14 dla żółto-niebieskich. W kolejnych odsłonach sobotniego meczu ostrowianie kontrolowali przebieg wydarzeń na parkiecie, odnosząc efektowne zwycięstwo 102:81. To 7 wygrana z rzędu i jednocześnie 15 zwycięstwo w obecnym sezonie.

GTK Gliwice – Arged BMSLAM Stal 81:102 (14:32, 25:24, 23:20, 19:26)

GTK: Shannon Bogues 19, Tayler Persons 17, Jordon Varnado 11, Terry Henderson 11, Daniel Gołębiowski 9, Szymon Szewczyk 6, Mario Delas 4, Szymon Szymański 4, Aleksander Wiśniewski 0.

Arged BMSLAM Stal: Jakub Garbacz 29, Jarosław Mokros 17, Taurean Green 14, Chris Smith 13, Trey Kell 12, Mark Ogden 10, Josip Sobin 5 (11 zb), Carl Lindbom 0, Szymon Ryżek 2, Marcin Pławucki 0, Łukasz Wojciechowski 0.