Aktualności

Dziś dwa programy prosto z Włocławka. Oglądaj i dopinguj!
28.01.2021

W czwartek o godzinie 18 naszą drużynę czeka kolejny mecz w FIBA Europe Cup. Tym razem rywalem podopiecznych trenera Igora Milicića będzie mistrz Portugalii – Sporting Lizbona, który we wtorek, na otwarcie rywalizacji, po ciekawym meczu uległ Ironi Ness Ziona. Transmisję dzisiejszego spotkania obejrzycie na antenie ElevenSports1. Tradycyjnie w naszej klubowej telewizji obejrzycie dwa programy na żywo. O godzinie 17 rozpocznie się studio zapowiadające mecz, w którym przygotowaliśmy wiele interesujących materiałów. Po zakończeniu meczu, około godziny 10, przyjdzie czas na studio podsumowujące czwartkową rywalizację. To wszystko tylko u nas! Oglądajcie i dopingujcie ,,Stalówće”.

Zobacz studio zapowiadające mecz, czwartek godzina 17:00:

Zobacz studio podsumowujące mecz, czwartek, godzina 20:00: