Mecz pod kontrolą. Zasłużona wygrana nad Legią
07.02.2021

Koszykarze Arged BMSLAM Stal w pełni zasłużenie pokonali dzisiaj Legię Warszawa. Ostrowianie dominowali od pierwszej minuty. Do przerwy podopieczni trenera Igora Milicića prowadzili 43:28. W III kwarcie przewaga wynosiła nawet 22 punkty. W ostatniej części spotkania rywale zdołali odrobić część strat, ale wygrana ,,Stalowców” nie była zagrożona. Ostatecznie w Arenie Ostrów żółto-niebiescy zwyciężyli 89:81.

Arged BMSLAM Stal – Legia Warszawa 89:81 (23:10, 20:18, 26:22, 20:31)

Arged BMSlam Stal: Chris Smith 20, Taurean Green 16, Trey Kell 14, Mark Ogden 13, Josip Sobin 9, Jarosław Mokros 8, James Florence 8, Jakub Garbacz 1.

Legia: Walerij Lichodiej 15, Grzegorz Kulka 14, Jakub Karolak 11, Lester Medford 10, Earl Watson 9, Grzegorz Kamiński 8, Dariusz Wyka 7, Jamel Morris 5, Nickolas Neal 2.