Aktualności

W piątek gramy w Stargardzie. Oglądaj klubową telewizję
04.03.2021

W piątek rozegramy awansem mecz XXX kolejki Energa Basket Ligi. Przed nami spotkanie w Stargardzie, gdzie zmierzymy się z tamtejszą PGE Spójnią. Zapowiada się bardzo ciekawe widowisko. Stargardzki zespół walczy o udział w play off, tymczasem nasza drużyna liczy się w walce o drugie miejsce przed najważniejszą częścią rozgrywek. Początek meczu zaplanowano na godzinę 20:00. Transmisję obejrzycie w serwisie emocje.tv. W piątek dwa programy na żywo także w naszej klubowej telewizji. O godzinie 19:00 rozpoczniemy studio zapowiadające rywalizację obu zespołów. Po zakończeniu spotkania, około godziny 22:10 ruszy studio pomeczowe, w którym ocenimy i przeanalizujemy wydarzenia w tym pojedynku. Zapraszamy do oglądania!

Zobacz studio przed meczem z PGE Spójnią, początek o godzinie 19:00 w piątek:

Zobacz studio podsumowujące mecz z PGE Spójnią, początek około godziny 22:10 w piątek: