Aktualności

Z wizytą w Urzędzie Miejskim
19.03.2021
W czwartkowe popołudnie z dużą radością i zadowoleniem pojawiliśmy się w Urzędzie Miasta Ostrowa Wielkopolskiego, gdzie delegacja naszego klubu spotkała się z włodarzami miasta. Spotkanie z Panią Prezydent Ostrowa Wielkopolskiego Beatą Klimek oraz zastępcami: Mikołajem Kostką i Sebastianem Górskim było świetną okazją do podziękowania za wsparcie, które nasz klub otrzymuje w każdym kolejnym sezonie. Współpraca z władzami naszego miasta układa się we wzorowy sposób. Razem możemy budować i stale rozwijać naszą ,,Stalówkę”. Wizytówką Arged BM SLAM Stal jest oczywiście zespół ekstraklasowy pod wodzą trenera Igor Milicic. W systematyczny sposób rozwijamy także naszą akademię BM SLAM STAL Junior Ostrów Wielkopolski. Bez wsparcia ze strony władz miasta nie byłoby to możliwe. Dlatego, raz jeszcze dziękujemy za wsparcie. Zawsze powtarzamy: jesteśmy ostrowskim klubem i gramy dla Ostrowa Wielkopolskiego. Żałujemy tylko ogromnie, że nasze mecze w Arenie Ostrów odbywają się bez obecności wspaniałych ostrowskich kibiców. Czekamy na moment, w którym razem wszyscy będziemy mogli oglądać występy ,,Stalowców”.

Zobacz galerię ze spotkania: