Aktualności

JUST7GYM w gronie naszych partnerów. Witamy w ,,Stalówce”
21.03.2021

Z dużym zadowoleniem chcemy poinformować, że do grona partnerów naszego klubu dołączył wiodący na rynku producent sprzętu sportowego, firma JUST7GYM. Dzięki temu w Arenie Ostrów pojawił się profesjonalny sprzęt do ćwiczeń dla naszych zawodników, którzy pracują nad formą pod okiem świetnego fachowca Artura Packa. Dziękujemy firmie JUST7GYM i jej właścicielowi Krzysztofowi Czarneckiemu, że zaufanie i wsparcie. Jesteśmy przekonani, że rozpoczynająca się współpraca przyniesie wiele wymiernych korzyści dla obu stron. Wszystkich naszych kibiców zachęcamy do zapoznania się z bardzo bogatą ofertą firmy JUST7GYM. Jeśli chcecie zadbać o swoje zdrowie, to koniecznie odezwijcie się do naszego partnera i zamówcie sprzęt sportowy najwyższej jakości i klasy.

Poznajcie naszego partnera:

Jesteśmy producentem i dystrybutorem wysokiej jakości sprzętu sportowego, klatek crossfitowych, obciążeń bumperowych, gryfów olimpijskich, kettlebells, akcesoriów fitness/siłownia/crossfit.

Zaopatrujemy w sprzęt drużyny ekstraklasy, piłki nożnej, piłki ręcznej, koszykówki, zawodników MMA, szkoły sportowe w całej Polsce.

Współpracujemy z trenerami personalnymi oraz trenerami przygotowania motorycznego. Zaopatrujemy kluby crossfit oraz najlepsze sklepy sportowe w Polsce i za granicą. JUST7GYM stworzony jest z myślą dla sportowców jak i amatorów którzy cenią sobie najwyższą jakość produktów.

Odwiedź stronę internetową:

https://just7gym.pl

Napisz maila:

sklep@just7gym.pl

Zadzwoń:

+48 516 016 612

Zobacz nasz materiał: