Wielkie emocje w finale. Gospodarze nieco lepsi
25.04.2021

Pięć tysięcy kibiców oglądało finałowy mecz FIBA Europe Cup w Tel Awiwie. Atmosfera na trybunach była niesamowicie gorąca. Na parkiecie tymczasem oglądaliśmy wielką walkę. Mecz stał na wysokim poziomie. Do przerwy nieco lepsi byli gospodarze, którzy prowadzili 42:35. W III kwarcie ostrowianie odrobili straty. O wszystkim decydowała ostatnia odsłona, w której emocje sięgnęły zenitu. Doszło do dramatycznej końcówki, w której jednak po wygraną 82:74 sięgnęli gospodarze.

Arged BMSLAM Stal – Ironi Ness Ziona 74:82 (22:26, 13:16, 30:17, 9:23)

Arged BMSlam Stal: Jakub Garbacz 19, Denzel Andersson 12, Trey Kell 12, Chris Smith 11, James Florence 9, Josip Sobin 4, Mark Ogden 4, Jarosław Mokros 3, Taurean Green 0.

Ironi Ness: Nimrod Levi 21, Braian Angola 15, Jerome Meyinsse 14, Wayne Selden 13, Lior Carreira 10, Patrick Miller 9, Tal Dunne 0.