Aktualności

Andrzej Urban z nowym kontraktem. Mistrzowskiego sztabu się nie zmienia
25.05.2021

Czas na dobre rozpocząć przygotowania do kolejnego sezonu na parkietach Energa Basket Ligi. Intensywna praca trwa już od dobrych kilkunastu dni. O efektach będziemy oczywiście na bieżąco informować. Dzisiaj z dużym zadowoleniem chcemy Wam przekazać, że w sezonie 2021/2022 w dalszym ciągu w sztabie trenerskim aktualnego Mistrza Polski znajdować się będzie Andrzej Urban.

Do Ostrowa Wielkopolskiego, Andrzej Urban trafił w 2018 roku. Najpierw był asystentem Wojciecha Kamińskiego. Następnie pracował wspólnie z Jackiem Winnickim i Łukaszem Majewskim. W grudniu 2020 roku w roli samodzielnego trenera poprowadził też naszą ,,Stalówkę” do ważnego i prestiżowego zwycięstwa nad Anwilem Włocławek. W dalszej części minionego sezonu pracował, jako drugi trener u boku Igora Milicića, tworząc z nim doskonale pracujący i zarazem rozumiejący się duet.

Dzisiaj już wiemy, że w nadchodzącym sezonie Andrzej Urban nadal będzie pracował w sztabie trenerskim Igora Milicića. To będzie jego czwarty sezon w ,,Stalówce”!