Aktualności

Konrad Kaźmierczyk drugim asystentem w ,,Stalówce”
24.06.2021

W nowym sezonie przed naszym zespołem kolejne duże wyzwania związane z występami w rozgrywkach Energa Basket Ligi, jak i w europejskich pucharach. Stąd też wzmacniamy nasz sztab trenerski. Drugim asystentem trenera Igora Milicića zostaje Konrad Kaźmierczyk. Witamy w Ostrowie Wielkopolskim, witamy w zespole Mistrza Polski – Arged BMSLAM Stal!

Konrad Kaźmierczyk jest postacią dobrze znaną w koszykarskim środowisku. Ma za sobą pracę szkoleniową na różnym poziomie. W roli samodzielnego trenera pracował w pierwszoligowej Astorii Bydgoszcz w latach 2016-2018. Był też pierwszym trenerem drugoligowego Sokoła Międzychód. W sezonie 2018/2019 był asystentem trenera w Radomiu, natomiast miniony sezon spędził w roli trenera koordynatora w młodzieżowym klubie – Basket 25 Bydgoszcz. Konrad Kaźmierczyk jest też osoba, która w 2011 roku wspólnie z Arturem Packiem stworzył GetBettter.

Teraz 35-letni szkoleniowiec dołącza do sztabu Arged BMSLAM Stal. W zespole Mistrza Polski będzię więc współpracował z głównym trenerem Igorem Milicićem oraz Andrzejem Urbanem, Arturem Packiem i Łukaszem Witczakiem.