Aktualności

Poznaliśmy rywali w Lidze Mistrzów
08.07.2021
W środę w szwajcarskim Meis odbyło się losowanie fazy grupowej Basketball Champions League. Wczoraj poznaliśmy więc rywali Mistrza Polski, zespołu Arged BMSLAM Stal Ostrów wielkopolski. Żółto-niebiescy trafili do grupy B, w której zagrają ze świetnymi zespołami. Rywalami będą: Hapoel Jerozolima, Pinar Karsiyaka oraz Baxi Manresa. Zapowiadają się znakomite mecze i potężna dawka emocji dla kibiców basket. Początek rozgrywek Ligi Mistrzów zaplanowano na 4 października.

Można już zacierać ręce na świetne mecze z udziałem Arged BM SLAM Stal Ostrów Wielkopolski w Basketball Champions League. Uznane, markowe drużyny będą rywalami Mistrza Polski i zawitają do ArenaOstrów!
Poznajcie naszych rywali!
Czołowy zespół ligi tureckiej, która jest w ścisłej czołówce najlepszych lig w Europie.
W poprzednim sezonie zespół zakończył rozgrywki w Turcji na 3 miejscu. W półfinale po niesamowicie zaciętej walce okazał się nieco gorszy od Fenerbahçe Beko. W 2020 roku Pinar był wicemistrzem Turcji!
Zespół z Izmiru znakomicie wypadł też w Lidze Mistrzów. Dotarł do wielkiego finału, w którym uległ nieznacznie San Pablo Burgos.
Przedstawiciel najmocniejszej ligi w Europie, hiszpańskiej ACB. Poprzedni sezon zakończył na 10 miejscu. W Lidze Mistrzów hiszpańska drużyna grała już w sezonie 2019/2020. Jednym z nowych graczy, którzy w kolejnym sezonie zagrają w zespole jest znany z gry w lidze polskiej strzelec Joe Thomasson
Czołowy klub ligi izraelskiej. Miniony sezon zakończył na szóstym miejscu, natomiast w 2020 roku był wicemistrzem. W Lidze Mistrzów Izraelczycy grają regularnie od 2018 roki. W poprzednim sezonie zakończyli rywalizację na 3 miejscu w swojej grupie w 1 rundzie.