Aktualności

Ruszyły przygotowania do sezonu. Dzień medyczny na początek
27.07.2021
Czas na dobre rozpocząć przygotowania do sezonu 2020/2021. Pora na Intensywny dzień medyczny za naszymi zawodnikami. Dziś w dokładny sposób sprawdziliśmy stan zdrowia koszykarzy Arged BM SLAM Stal Ostrów Wielkopolski.

Po porannych badaniach w laboratorium CIGEN żółto-niebiescy przeszli testy sprawnościowe i wydolnościowe pod okiem trenera Artur Pacek. Później do Ostrowa Wielkopolskiego zawitał doktor Sebastian Żabierek, który przeprowadził kolejną serię specjalistycznych badań.
Warto dodać, że w nowym sezonie, podobnie, jak w poprzednim nasz klub współpracować będzie zarówno z laboratorium CIGEN, jak i świetną kliniką SPORTO. W środę czas na pierwsze treningi. Na godzinę 9 zaplanowano zajęcia w siłowni SKYfitness. Półtorej godziny później pierwszy trening w ArenaOstrów. Wracamy więc na dobre!
Zobacz fotorelację: